fbpx

“Ferrari” përplaset me koshin e mbeturinave (FOTO)

Pronari i një “Ferrari” nuk e ka duruar dot faktin që makina e tij super e shtrenjtë u përplas me një kosh mbeturinash në Madrid të Spanjës dhe u largua menjëherë që atje.

Pronari i “Ferrari”-t Gabino Gamez Gonzalez, 45 vjeç tregon se, nuk e besonte dot atë që kishte ndodhur dhe në gjendje të pandërgjegjshme u largua nga vendngjarja.  Ai i tha policisë se, nuk mund ta shihte makinën e tij në atë gjendje, ndaj u largua.

“Gjithmonë e kam dashur një të tillë. Ajo ishte krenaria dhe gëzimi im, edhe pse më ka kushtuar një krah e një këmbë. Por kur e përplasa me atë kosh të mbushur me mbeturina inerte, u shokova. Nuk durova më, mbaj mend që nisa të ec duke thënë me vete: jo, jo, nuk mund të jetë e vërtetë” tha 45-vjeçari.

Policia tha se makina me 562 kuaj/fuqi po udhëtonte me shpejtësi të madhe./ Shekulli

https://i0.wp.com/www.shekulli.com.al/website/images/images19/Ferrari1.jpg?resize=584%2C441

https://i1.wp.com/www.shekulli.com.al/website/images/images19/Ferrari2.jpg?resize=587%2C392

https://i0.wp.com/www.shekulli.com.al/website/images/images19/Ferrari.jpg?resize=592%2C444

Lajme të ngjashme

Back to top button