fbpx

MPB: Edhe nesër do të mund të aplikoni për letërnjoftim dhe pasaportë

Qytetarët do të mund të pajisen me letërnjoftime dhe pasaporta edhe gjatë ditës së nesërme informojnë nga Ministria e Punëve të Brendshme.

Shërbimet administrative nesër do të punojnë nga ora 08,00 deri në orën 20,00, njoftojnë nga MPB.

Lajme të ngjashme

Back to top button