fbpx

Barca 100 milion euro për tre futbollist

Barcelona ka ndarë rreth 100 milionë euro për tranferime gjatë verës, por duket se të gjitha këta para do të shkojnë për vetëm tre futbollistëm dhe atë në konton e Chelsea.

Sipas “Caught Offside”, Barcelona i ofron klubin anglez 100 milionë euro për portierin, Thibout Coutois, mbrojtësin David Luiz dhe mesfushorin Ramirez.

Lajme të ngjashme

Back to top button