fbpx

Publikohet traileri i filmit “Out of Control”, në të cilin luan Blerim Destani (VIDEO)

Out of Control “The Phantom Drive” është një nga filmat më të shumëpritur të vitit 2017, shkruan kultplus, përcjell Portalb.mk.

Pjesë e këtij filmi hullivudian janë një kastë e madhe aktorësh, ndër ta edhe dy shqiptarë, aktorët e njohur Blerim Destani dhe Xhevdet Jashari.

Filmi është i zhanrit aksion, dhe në të trajtohen skena të ndryshme që nga dashuria e deri tek dyluftimet.

Në YouTube është publikuar edhe traileri i këtij filmi, i cili i plotë do të jetë i gatshëm për shikuesit brenda pak muajve. Out of Control “The Phantom Drive” është një nga filmat më të shumëpritur të vitit 2017.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close