fbpx

Aksident tragjik, humb jetën 36 vjeçari

Mbrëmë rreth orës 21:50 në magjistralen Kumanovë- Kriva Pallankë, I.N. (36) duke drejtuar veturën e tipit “Opel Astra” me targa të Kriva Pallankës ka humbur drejtimin, ka dalë nga rruga dhe ka ndërruar jetë në vendngjarje, transmeton Portalb.mk.

Hetim në vendngjarje kanë bërë Prokuroria Publike.

Nga ora 22:50- deri 00:45 komunikacioni ka qenë i mbyllur për të dy drejtimet.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button