fbpx

Barca vazhdon garën për titull

Në kuadër të javës së 30-të në La Ligan Spanjolle , Barcelona ka shënuar fitoren e rradhës , këtë here ishte “viktimë” Celta Vigo me rezultat 3:0.

Golat për Barcelonën i shënuan: Neymar dy dhe një Leo Messi.
Me këtë fitore Barca ka grumbulluar 72 pikë dhe vazhdon “luftën” me Real Madridin dhe Atletiko Madrid për titullin kampion në Spanjë.

Lajme të ngjashme

Back to top button