fbpx

Geti: Era hit o ka vjen

Rep artisti i njohur, Getoar Selimi-Geti është në përgaditje e sipër të një hiti tjetër.

Lajmin e ka bërë të njohur vet reperi në rrjetin social Instagram, duke postuar këtë fotografi me mbishkrimin ”Era hit o ka vjen”. 

Kënga ka kohë që është paralajmëruar, por ajo do të publikohet shumë shpejt për të gjithë fansat. Përveq hiteve të tij, Geti është krijues edhe i hitit të madh ”Fenix” që u dha një shtytje të madhe Tunës dhe Cozman në rrugën e tyre muzikore, duke u bërë kënga më e klikuar dhe e diskutuar vitin e kaluar. 

Pas ‘Fenix’, Tuna sërish ka bashkëpunuar me Getin për të sjellë edhe një hit tjetër po kaq të madh./ 10minuta

Lajme të ngjashme

Back to top button