fbpx

Beyonce ndez Barcelonën (FOTO)

Spanja ka qenë etapa e radhës e turit të këngëtares Beyonce, “The Mrs. Carter Show”.

Në koncertin e mbajtur në Barcelonë, Beyonce, e veshur në mënyrë provokuese, ka ndezur natën dhe ka elektrizuar qytetin me performancën e saj.

Ajo ka kënduar hitet e saj, si gjithmonë të shoqëruara me një koreografi të realizuar në përsosmëri. /TCH/

Lajme të ngjashme

Back to top button