fbpx

Nora Istrefi feston ditëlindjen e 28-të

Nora Istrefi, ka mbushur 28 vjet. E derisa ngadalë po i afrohet plakjes, ajo vazhdon të vlerësohet si njëra ndër këngëtaret më seksi të trevave shqiptare.

Nora gjatë vitit që e lamë pas ka lansuar projekte të ndryshme muzikore, ka qenë e angazhuar në mbrëmje dhe koncerte të ndryshme.

Urojmë që edhe ky vit i ri për Norën, t’i ecën si mos më mirë./ Indeksonline

Lajme të ngjashme

Back to top button