fbpx

Blero i propozon martesë Afronës, Ermali: Ishalla je mbushur mend !! (Video)

Këngëtari Blero mori përgjigje pozitive nga Afrona kur i propozoi asaj ta kaloi gjithë jetën bashkë me të.
Dyshja ndanë emocionet e tyre bashkë me miqtë dhe gjithë publikun, shkruan lajmi.net

Gjithashtu nuk kanë munguar as urimet e shumta nga kolegët e tij dhe më i veçanti ishte ai i Ermalit i cili i tha edhe diçka që nuk pritej.

”Ishalla je mbushur mend” ishin fjalët e djalit të Sabri Fejzullahut.

Ndryshe Blero ka qenë i martuar edhe njëherë dhe me ish bashkëshorten e tij Teutën e kanë një vajzë, Tarën.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button