fbpx

Kёngёtarja i rikthehet muzikёs pas lindjes sё djalit, pushimi 2-vjeçar merr fund

“Ku isha unё”, njё bashkёpunim me Flori Mumajesin ka qenё kёnga e fundit qё ka publikuar nё fund tё vitit 2014 Argjentina Ramosaj, para se tё bёhej nёnё e t’i pёrkushtohej totalish mёmёsisё. Nё 21 korrik tё vitit 2015 ajo u bё nёnё pёr herё tё parё dhe qё atёherё u tёrhoqnga muzika pёr t’i kushtuartё gjithё vёmendjen djalit tё saj Noah.

Por tani qё vogёlushi ёshtё rritur ajo mesa duket ka vendosur tё rikthehet nё ritmin e kёngёve e tё na falё tё tjera krijime me zёrin e saj tё mrekullueshёm. Ditёt e fundit ka publikuar njё fotot teksa duket nё studio me producentin Cricket. Dyshja me siguri ёshtё duke punuar hit-in me tё cilin Argjentina do tё rikthehet nё tregun muzikor gjatё vitit tё ri 2017.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button