fbpx

Plaçkitje në një bastore në Shkup

Dy persona të panjohur dhe të armatosur kanë kryer plaçkitje në një bastore në rrugën “Tale Hristov” në Shkup.

Sipas MPB-së, incidenti ka ndodhur të dielën pasdite në orën 17:20 kur plaçkitësit kanë hyrë në bastore dhe, duke un kërcënuar me pistoleta mbi dy të punësuar, kanë marë deri tani një shumë të pakonfirmuar të parave dhe kanë ikur.

Ekspertizë ka kryer një ekip i SPB Shkup. Po ndërmerren masa për gjetjen e kryerësve dhe për ndriçimin e tërësishëm të rastit.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button