fbpx

Kumanovë, të enjten marsh solidarizues për Astrit Deharin

Në Kumanovë, të enjten (10 nëntor), do të organizohet marsh solidarizues për humbjen e aktivistit të Lëvizjes Vetëvendosje, Astrit Dehari i cili u vorros sot në Prishtinë, njofton Portalb.mk.

Marshi do të nis ora 12:30 para Gjimnazit Sami Frashëri dhe do të mbarojë në sheshin e qytetit.

Këshilli organizativ i marshit përbëhet nga: Xhenis Sulimani, Iljasa Salihu, Granit Osmani, Iljasa Abazi, Fejzullah Arifi, Sead Ramadani dhe Zaim Dalipi.

Në vijim mund ta lexoni njoftimin në rrjetin social facebook

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button