fbpx

Plenumi studentor distancohet nga Tufegxhiç

“Plenumi studentor” në faqen e saj në facebook është distancuar nga “qëndrimet private” të Ivana Tufegxhiç, e cila ka marrë vendin e 9-të në listën për kandidate për deputetë, nga LSDM, në njësinë zgjedhore numër 1, transmeton Portalb.

“Plenumi studentor nuk ka përfaqësues të saj në zgjedhje”, kujtojnë nga Plenumi.

Tufegxhiç ishte njëra prej anëtarëve më të spikatur të Plenumit studentor, gjatë aktiviteteve dhe protestave studentore./Portalb

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close