fbpx

Kini në mendje këtë…

“Jo gjithçka që është ar shkëlqen, dhe jo gjithkush që endet është i humbur”

Thënie nga John Ronald Reuel Tolkien. Ai ishte shkrimtar dhe filolog nga Afrika Jugore.

Lajme të ngjashme

Back to top button