fbpx

Dhimbja të…

“Dhimbja të kthjell”

Thënie nga Karl Gustav Jung. Ai ishte një psikolog dhe psikiatër nga Zvicra.

Lajme të ngjashme

Shiko edhe
Close
Back to top button