fbpx

Kur e bëni një grua të buzëqesh

“Në qoftë se mund ta çoni një grua të qeshë, atëherë mund ta çoni atë të bëje çdo gjë”

Thënie nga Marilyn Monroe. Ajo ishte një aktore, modele dhe këngëtare shumë e njohur nga Amerika. Vdiq në moshë të re 36 vjecare.

Lajme të ngjashme

Shiko edhe
Close
Back to top button