fbpx

Noizy vjen me “Late Night” (Video)

Reperi nga Shqipëria, Noizy, ka publikuar këngën e tij të re, “Late Night”.

Projekti i ri titullohet “Late Night”, që është me ritme mjaft festive dhe që flet për një mbrëmje tipike për reprin.

Lajme të ngjashme

Back to top button