fbpx

Shi në vende të ulta, borë nëpër male

Reshje të shiut dhe reshje të dëborës në male parashikojnë sinoptikët për ditën e sotme. Do të fryjë erë e lehtë nga drejtime të ndryshme.

Temperatura e ditës do të arrijë nga 9 deri 16 gradë Celsius.

Në kryeqendrën e vendit  temperatura maksimale pritet të arrijë 11 gradë celsius.

Lajme të ngjashme

Back to top button