fbpx

Zyrtare: Ndërpriten negociatat për shkëmbimin Guarin – Vucinic

Interi përmes një komunikate të lëshuar në faqen zyrtare të klubit ka njoftuar se janë ndërprër bisedimet për shkëmbimin e shumë folur Guarin-Vucinic.

”Klubi informon se ka vendsur të nderpres tratativat me Juventusin për shkëmbimin Guarin dhe Vucinic. Presidenti Thohir pas bisedave me Massimo Morattin dhe djalin e tij Angelomario dhe me dirigjetet e shoqërisë ka marr vendim që për kushte teknike dhe ekonomike të vlerësoj mundësi tjera në merkato, me objektiv të përforcimit të skuadrës në parametrat që kërkohen nga Fair Play Financiar”, thuhet në komunikatën e Interit. /Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button