fbpx

Seldi dhe Aferdita këngë se bashku

Për të gjithë ata që nuk e dinë, Seldi Qalliu ka pak muaj që ka studion e tij të regjistrimit e duke qënë se është ndër të paktët artistë që ka studiuar për kanto, ka talent edhe në krijimin e muzikës.

Në kompiuterin e tij ka shumë demo të krijuara nga ai por pa vendosur nëse do ti këndonte vetë apo do ia besonte një artisti tjetër.

Mesa duket njëra prej këtyre demove po merr rrugën e duhur. Afërdita Dreshaj ishte ditën e djeshme në studion e Seldit për ti dhënë zë njërës per këtyre demove.

Zërat thonë se do të vijnë me një duet por ende nuk është konfirmuar nga ana e tyre kjo gjë. /Indeksonline

Lajme të ngjashme

Back to top button