fbpx

Valdet Rama, gol alla Messi (Video)

Mesfushori shqiptar Valdet Rama mbrëmë në humbjen e skuadrës së tij Valladolid nga Athletic Bilbao me rezultat 4 me 2 ka shënuar njërin nga golat më të mirë gjatë karrierës së tij.

Ishte duke u zhvilluar minuta e fundit e ndeshjes kur ai merr topin nga gjysma e fushës dhe më pas i kalon pesë lojtarë njërin pas tjetrit siç bën zakonisht njëri ndër lojtarët më të mirë në botë, Lionel Messi.

Lajme të ngjashme

Back to top button