fbpx

Vranësira dhe shi, nëpër male borë

Mot me vranësira dhe diell në periudha të kohëpaskohshme. Do të paraqiten mjegulla nëpër lugina ndërsa në male do të ketë të reshura të dëborës.

Temperatura e ditës do të arrijë nga 5 deri 14 gradë Celsius.

Në kryeqendrën e vendit  temperatura maksimale pritet të arrijë 9 gradë celsius.

Lajme të ngjashme

Back to top button