fbpx

Xhaka, futboll me Destanin e Mc Kreshën

Futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka ka shfrytëzuar pushimin e tij për të luajtur një ndeshje futbolli me disa nga miqtë e tij.

Xhaka luajti së bashku me aktorin e njohur, Blerim Destanin, këngëtarin MC Kresha dhe me ish-futbollistin, Blerim Rrustemi në një takim të organizuar në Monchengladbach.

Ndryshe, MC Kresha është i njohur edhe si një ndër tifozët më të flaktë kosovarë të skuadrës angleze, Liverpool.

Lajme të ngjashme

Back to top button