fbpx

Seedorf: Fitorja lehtëson punën time

Clarence Seedrof ka deklaruar pas ndeshjes së tij të parë si trajner i Milanit se ekipi i tij duhet të kënaqet me futbollin.

“Ne kemi formuar një cikël së bashku në zhveshtore dhe kemi thënë se ne do të bëjmë kështu pas çdo ndeshje, do të përkrahim njëri-tjetrin pas çdo ndeshje dhe do të shikojmë njëri-tjetrin në sy. Ne jemi përgjegjës për çdo rezultat”.

“Fitorja na bën më të dedikuar ndaj tifozëve. Jam i kënaqur për ekipin dhe tani ndihem më lirshëm pas kësaj fitoreje”, ka thënë Seedorf.

Lajme të ngjashme

Back to top button