fbpx

Tuna kalon kufijt, ia jep mikrofonin “zogut” (FOTO)

Altuna Sjediu ka kaluar çdo kufi të mundshëm gjatë një performance të saj të fundit në një prej klubeve të natës në Tiranë.

Panorama Plus raporton se Tuna ka qëndruar së fundmi në Tiranë për një performancë në një prej klubeve të kryeqytetit shqiptar.

Dhe, në një moment gjatë koncertit është Tuna ajo që ka bërë një gjest mjaft kontravers duke futur mikrofonin në zog, e duke simuluar me këtë gjest trupor edhe aktin seksual (orgazmën).

Nuk është hera e parë që Tuna ka provokuar me zogun e saj të famshëm.

Ajo njihet për paraqitjet e saj ekstravagante dhe mjaft provokuese para publikut, ndërsa ky gjest i fundit duket se e fut këngëtaren në një dimension të ri të trajtimit të atij që quhet “zog”, e që filloi krejt nga kënga “I Asaj” e vazhdoi me hitin “Fenix”.

Tuna kalon caqet, simulon akt seksual në skenë

Lajme të ngjashme

Back to top button