fbpx

Stresi ‘sulmon’ rivalët (Video)

Reperi nga Shqipëria, Arkimed Lushaj i njohur si Stresi, ka lansuar këngën e tij më të re.

“Qe ku jom” është titulli i këngës më më të re, ndërsa Enes Qosa ka bërë ‘beatat’ e kësaj kënge, kurse miksimi dhe aranzhimi është bërë nga Loni “Rexha Studio”.

Lajme të ngjashme

Back to top button