fbpx

Mot me vranësira në mbrëmje shi

Sot do të mbretërojë mot me vranësira dhe periudha të shkurtra me diell. Do të paraqiten mjegulla nëpër lugina. Në mbrëmje priten të reshura të shiut.

Temperatura e ditës do të arrijë nga 6 deri 13 gradë Celsius.

Në kryeqendrën e vendit  temperatura maksimale pritet të arrijë 7 gradë celsius.

Lajme të ngjashme

Back to top button