fbpx

Interi mund ta blej Messin

Miliarderi indonezian i Interit, Erick Thohir, ka goditur sërish duke deklaruar se ai është në gjendje të transferojë edhe lojtarë si Lionel Messi.

“Futbollist si Lionel Messi ne mund t’i blejmë. Por, vetëm në rast se nuk preket gjendja financiare e klubit”.

“Në këtë merakto do të jetë e vështirë të blejmë lojtarë sepse tregu është shumë i keq dhe është vetëm edhe një gjysëm-sezoni për të luajtur”, tha indoneziani i Interit, Thohir.

Lajme të ngjashme

Back to top button