fbpx

Demolohet shtabi i LSDM-së në Strumicë (FOTO)

Kryerës të panjohur rreth orë 3 pas mesnate kanë demoluar hapësirat e LSDM-së në Strumicë. 

Janë thyer xhamat e hapësirës ku mbahen mbledhje me gurë dhe sende të tjera. 

Sipas Aleksandar Bosilanov pronarë i shtëpisë në të cilën gjendet shtabi i LSDM-së thotë se demolimin e kane kryer një grup i të rinjve.

Lajme të ngjashme

Back to top button