fbpx

Aksion policor, arrestohen inspektorë të tregut

Departamenti për krim ekonomik pranë Ministrisë së Punëve të Brendshme ditën e djeshme ka kryer një operacion të madh kundër Inspekcionit të tregut.

Janë bastisur dhe arrestuar inspektorët që në mënyrë të paligjshme kanë kryer punën e tyre.

Sipas informacioneve jozyrtare bëhet fjalë për disa kërcënime që inspektorët kanë bërë ndaj një kompanie.

Lajme të ngjashme

Back to top button