fbpx

Mot me vranësira por i ngrohtë

Sot do të mbretërojë mot me vranësira dhe i ndryshueshëm. Do të fryjë erë e lehtë veriore. Do të paraqiten mjegulla nëpër lugina.

Temperatura e ditës do të arrijë nga 7 deri 13 gradë Celsius.

Në kryeqendrën e vendit  temperatura maksimale pritet të arrijë  9  gradë celsius.

Lajme të ngjashme

Back to top button