fbpx

Mirëpritet Jon Tarifa

Këngëtari Jon Tarifa i cili ditë më parë ka publikuar këngën me klip “On My Oën”, duket se po mirëpritet nga publiku. Kënga që në publikimin e saj ka marrë klikime të shumta, ndërsa dita ditës klikimet e komentet e mira për këtë projekt po shtohen.

Ndërkaq duket se edhe Jonin kjo gjë po e kënaq, pasi që këngëtari pat treguar se kjo këngë ka shumë domethënie për te. Kjo këngë është shumë domethënëse për mua dhe shpresoj që dhe ju të shijoni këngën dhe videon e re”, kishte shkruar Joni në faqen e tij zyrtare në ‘Facebook’.

Lajme të ngjashme

Back to top button