fbpx

Interi dhe Juventusi kërkojnë Moratan

Interi dhe Juventusi raportohet se janë shumë të interesuar për sulmuesin e Real Madridit, Alvaro Morata.

Reali raportohet se është i gatshëm që ta shesë lojtarin, duke kërkuar jë shumë prej 13 milionë eurosh.

Thuhet se Real Madridi e ka problem Carlo Ancelottin, i cili urdhëroi refuzimin e një oferte prej 20 milionë eurosh nga Anglia pak ditë më parë për lojtarin.

Lajme të ngjashme

Back to top button