fbpx

Ukrainë, grushta në parlament për buxhetin (Foto)

Diskutimet për buxhetin që po zhvilloheshin në parlamentin e Kievin kanë përfunduar në një përleshje mes deputetëve të mazhorancës dhe atyre të opozitës.

Të plagosur kanë mbetur disa parlamentar./bw/

Lajme të ngjashme

Back to top button