fbpx

Rita Ora ndahet nga Calvin Harris

Rita Ora është ndarë nga DJ Calvin Harris pas nëntë muajsh lidhjeje.

Këngëtarja shqiptare me origjinë nga Kosova ka konfirmuar këtë lajm duke mos e ndjekur më Calvin-in në Instagram, 2 javë pasi festuan bashkë Vitin e Ri.

Një burim tha për tabloidin ‘The Sun’: “Ka qenë e vështirë për të dy, por nuk mund të qëndronin më bashkë. Ai ka qenë i zënë me punën si DJ dhe ajo ka qenë e zënë me albumin e ri dhe xhirimet e ‘Fifty Shades of Grey’.”

Gjithashtu, po i njëjti burim shtoi se Calvin është më i rezervuar se Rita në lidhje me famën dhe se kjo gjë ka luajtur rol në ndarje./ Top Channel

Lajme të ngjashme

Back to top button