fbpx

iPhone 7 i bëhet testi i torturës (Video)

iPhone 7 dhe 7 Plus i ri kanë dalë të premten në shitje në shumë vende të botës, ndërsa tani i është bërë testi i torturës, transmeton koha.net.

Në një video të postuar online, shihet iPhone 7 i ri duke u gërvishtur në ekran e pjesën e prapme, pastaj duke ju vënë flaka me një çakmak, ku çuditërisht pas pak sekonda iPhone rikuperohet krejtësisht.

Për më shumë shikoni videon e më poshtme torturuese për iPhone.

 

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close