fbpx

United pret ofertat për Nanin

Manchester United dëshiron që të dëgjojë ofertat për anësorin Nanin, i cili nënshkroi verën e kaluar kontratën e re me Djajtë.

David Moyes ishte instrumental në rinovimin e anësorit i cili përfition tani 96 miljë funte në javë.

Por, Goal merr vesh se lojtari ndjen se është i keqtrajtuar nga menaxheri i tij dhe dëshiron të largohet.

United ka informuar klube si Romën, Juventusin, Interin dhe disa klube tjera angleze që të prezantojnë ofertat për lojtarin.

Lajme të ngjashme

Back to top button