fbpx

Menez i thotë “jo” Juves

Një përgjigje negative sot ka marr skuadra e Juventusit nga mesfushori francez Jeremy Menez.

Ai në deklaratën e sotme i tha jo Juventusit pasi  ndihet mirë tek Paris Saint-Germain e cila bëri çmos që ta transferoj atë.

Ai shton se drejtuesit e skuadrës kanë besim në aftësitë e tij, madje është në bisedime për rinovimin e kontratës.

Edhe pas kësaj deklarat shoqëria bardhezi është ende në lëvizje dhe si duket nuk e ka ndërmend të dorëzohet.

Por nga ana tjetër vetëm një ofertë joshëse mund ta bind presidentin Al Khelaifi që ta liroj lojtarin të largohet nga Franca.

Lajme të ngjashme

Back to top button