fbpx

Maqedoni, filloi viti akademik 2016/2017

Në universitetet e Maqedonisë sot filloi viti i ri akademik 2016/2017.

Për studentëve të rinj do të organizohet ora e parë akademike në universitete dhe disa prej tyre do të marrin pjesë rektorët e universiteteve dhe përfaqësues nga Ministria.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button