fbpx

Mëngjes i ftohtë, gjatë ditës diell dhe dëborë

Sinoptikët për sot parashikojnë të mbaj mot i ndryshueshëm.

Në orët e hershme të mëngjesit paraqitje të ngricave, ndërsa gjatë ditës periudha dielli dhe vranësira mesatare.

Nëpër male priten edhe reshje bore.

Temperaturat gjatë natës do të ulen në minus 8 ndërsa më e larta e ditës do të arrij deri 11 gradë.

Në Shkup temperature më e ulët minus 3 ndërsa më e larta e ditës do të arrij deri 8 gradë.

Lajme të ngjashme

Back to top button