fbpx

Dallimi më i madh mes burrave dhe grave

“Çdo budalla e di që burrat dhe gratë kohë pas kohe mendojnë ndryshe, por dallimi më i madh është ky: burrat harrojnë, por kurrë nuk e falin; ndërsa gratë falin, por kurrë nuk harrojnë.”

Thënie nga Robert Jordan. Ai ishte një shkrimtar amerikan.

Lajme të ngjashme

Shiko edhe
Close
Back to top button