fbpx

Fëmija ia humb transferimin!

Mbrojtësi i majtë i Swansea Cityt, Neil Taylor, pati dy lloje të fatit më 31 janar, ditën e fundit të afatit kalimtar.

Taylor pati mundësinë që të bashkohet me Fulhamin në një marrëveshje me 4 milionë funte, por fati nuk ishte në anën e tij.

Teksa po planifikonte të udhëtonte në perëndim të Londrës, bashkëshortja e tij filloi të ndjente dhimbjet e lindjes.

Kësisoj, Taylor vuri familjen në rend të parë duke preferuar që të kujdes për bashkëshorten e tij, përderisa humbi shansin për të udhëtuar dhe përfunduar marrëveshjen me Fulhamin.

Lajme të ngjashme

Back to top button