fbpx

Bebe Rexha Flet shqip: Ju dua shumë, jam krenare që jam shqiptare (Video)

Ylli botëror Bebe Rexha është emocionuar pa masë përpara publikut të saj.

Është hera e parë që ajo performon përpara publikut shqiptar dhe ka mbetur e impresionuar dhe shumë e lumtur. Bebe ka folur vazhdimisht shqip duke falenderuar të pranishmit. “Ju Dua shumë. Jam krenare që jam shqiptare”, tha Bebe duke bërë shqiponjën.

bebe 7 by gazetaexpress-shqiperi

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close