fbpx

Aktorja super seksi në plazh

Ajo është e njohur për role të ndryshme, por Jennifer Metcalfe distancuar veten nga karakterin e saj gjatë një pushimi të kohëve të fundit në Dubai. Aktorja dukej e qetë dhe të lumtur duke marrë rreze dielli me të dashurin e saj, yllin Greg Lake. Nuk ka dyshim që 30-vjeçarja i bënte njerzit të kthenin të gjithë kokën kur ajo kalonte në në plazh, duke treguar trupin e saj super seksi dhe për tu pasur zili. 

Lajme të ngjashme

Back to top button