fbpx

Dhurata nis xhirimet e klipit

Këngëtarja simpatike, Dhurata Ahmetaj ka paralajmëruar se së shpejti do të sjellë klipin e ri, xhirimet e të cilit sapo kanë filluar. 

Në rrjetin sociale Instagram, këngëtarja ka postuar këtë fotografi të shkëputur nga xhirimet e klipit, me mbishkrimin ”Tomorrow is a big day for me,I will shoot my new video Thank you #Elephant #Aisha Style”. Kënga është realizuar në studion ‘Elephant’ të Bleros.

Dhurata Videoklip

Duket se edhe kësaj radhe Dhurata do të na befasojë me dukjen e saj sensuale dhe seksi.

Ndryshe, ajo qysh në paraqitjet e para arriti të bëj për vete publikun, dhe një një ndihmesë të madhe për këtë i ka dhënë menaxheri i saj, kantautori Blero./ 10minuta

Lajme të ngjashme

Back to top button