fbpx

Rita Ora, nga “ari” në “argjend” (Foto)

Ylli kosovar në Britaninë e Madhe, Rita Ora duket se dëshiron të komentohet jo vetëm për produksionet e saj muzikore por kryesisht për pamjen e jashtme.

Ajo është shfaqur në eventin “Glamour of Italian Fashion 1945-2014”, i cili zhvillohej në ambientet e “Victoria & Albert Museum” në Londër.

Përveç ngjyrës së flokëve bënte mjaft përshtypje edhe fustani i gjatë dhe i çuditshëm i këngëtares.

Ndërkohë mediat e huaja e kanë krahasuar këtë pamje të Orës me veshjet për Halloween. 

Lajme të ngjashme

Back to top button