fbpx

Era Istrefi tregon gjoksin (Foto)

Këngëtarja Era Istrefi, nuk ndalet së provokuari. Jo shumë moti, ajo pati postuar shtratin e dhomës së saj, por tashmë ka vjen më ndryshe.

E shtrirë, dhe me bluzën hapur, Era tregon me mburrje gjoksin e saj.

Ndryshe, klipi i fundit, i këngëtarës në fjalë “A po don” u cenzurua nga media të shumta, kjo për arsyen e lëvizjeve “provokative” të motrave Istrefi.

Lajme të ngjashme

Back to top button