fbpx

Hysaj futet në fushë me të birin, ja detaji që na shpëtoi të gjithëve (Foto)

Një detaj tepër interesant na shpëtoi të gjithëve në ndeshjen mes Shqipërisë dhe Marokut.
 
Elseid Hysaj, djaloshi shkodran i sapo bërë baba, u fut në fushën e lojës së bashku me të birin në krah para fillimit të ndeshjes.
 
Ishte një rikthim i Elsit në stadium e qytetit të tij të lindjes, stadiumin që kishte ëndërruar gjithnjë të luante si profesionist.
 
Ai shfrytëzoi këtë rast për të prezantuar edhe të birin e tij para popullit shkodran pasi Hysaj është idhulli i ri i shkodranëve.
 
Vërtet një gjest i vecantë të cilën e kemi parë tepër rrallë / Shqiperiaime.al
elsi2
elsi1
elsi

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button