fbpx

Ermal Mamaqi zbulon titullin e emisionit në Tv Klan

Në fillim u kërkoi ndihmë të gjithë fansave, pastaj postoi videon e emisionit që do të fillojë së shpejti dhe në fund zbulon edhe emrin. “Xing me Ermalin” është titulli që do të mbajë emisioni i ri i Ermalit. Siç e kishte dëshiruar dhe siç kishte rënë dakord me producentët, emri i Ermalit do të ishte sërish pjesë e titullit të programit me gallata:

Ermal Mamaqei emision

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close